İnanç Hotel Bodrum

Otelimizde bayan ve erkekler için ayrı yüzme havuzları dışında çocuk havuzları, kapalı yüzme havuzu, jakuzili güneşlenme terası ve kapalı aile havuzumuz bulunmaktadır. Bayan ve erkek havuzlarında çocuğunuzun sizin gözetiminizde doyasıya eğlenebilmesi için çocuk havuzları su kaydırakları mevcuttur. Ayrıca çocuklarınız için ücretsiz yüzme dersleri de verilmektedir. (Büyükler için ücretli yüzme dersleri mevcuttur)

Hamam, sauna ve spor salonunda ter dökerken dökülen sadece teriniz değil bütün yılın yorgunluk gerginlik ve stresi olacaktır. Profesyonel bay ve bayan masaj ekibimiz dilerseniz özel masajları ile dilerseniz kese hizmetiyle vücudunuzu şımartacak, sudan gelen sağlık ile tüm yorgunluklarınızdan

Bayan Güneşlenme Terası

Spa Ve Sağlık
Spa Ve Sağlık
Spa Ve Sağlık

Kapalı Havuz, Hamam, Sauna, Spor Salonu

Spa Ve Sağlık
Spa Ve Sağlık
Spa Ve Sağlık

Sanal Tur

Kıymetli misafirlerimiz;

Bodrum İnanç Otel’in, muhafazakar konseptte hizmet veren bir işletme olarak önceliği, bu konsept çerçevesinde hizmet almak isteyen misafirlerinin beklentilerine dönük kaliteli bir hizmet sunmaktır. Bu bağlamda aşağıdaki hususlara dikkat çekmek istiyoruz.

– Otel içerisinde edebe mugâyir kıyafet kesinlikle yasaktır. (Giyenler uyarılacak, dikkat etmedikleri takdirde otelden çıkartılacaktır.)

– 6 Yaş üzeri çocuklar hemcinsleri ile aynı havuza girmek zorundadır.

– Plajda muhafazakar mayo şartı vardır. (Açık mayo – bikini giyenler sahilde diğer alanları tercih edebilirler.)

– Alkollü olarak otelde bulunmak (dışarıda tüketilmiş dahi olsa) kesinlikle yasaktır.

Söz konusu hususlarda göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.