İnanç Hotel Bodrum

Nasıl Gelinir?

İSTANBUL: İstanbul Bodrum arası yaklaşık 750 kilometre mesafede olup özel araçla yaklaşık 10 saat sürmektedir. Hızlı feribot kullanılırsa araç kullanma süresi 6-7 saate düşmektedir. Yenikapı – Bursa veya Yenikapı – Bandırma arasında İDO hızlı feribot seferleri kullanılabilir. Feribot seferleriyle ilgili ayrıntılı bilgi için: www.ido.com.tr

BURSA: Bursa, (Yenikapı – Bandırma yolunu kullanan misafirlerimiz ‘Susurluk’tan güzergâhı takip edebilirler.) Susurluk, Balıkesir, Akhisar, Manisa, İzmir (İzmir – Aydın otobanına giriş yapılır.), Otobandan Germencik’ten çıkış yapılır, Söke, Milas güzergâhından Bodrum’a ulaşılır.

ANKARA: Ankara Bodrum arası yaklaşık 720 kilometre mesafede olup özel araçla yaklaşık 9 saat sürmektedir.

Güzergâh 1: Polatlı, Afyon, Denizli, Tavas, Kale, Muğla, Yatağan, Milas güzergâhından Bodrum’a ulaşılır.

Güzergâh 2: Polatlı, Afyon, Denizli, Aydın, Aydın – İzmir Otobanından Germencik’ten çıkış yapılır, Söke, Milas güzergâhından Bodrum’a ulaşılır. (Bu yol yaklaşık 30 km daha uzun olmakla birlikte daha düzdür)

İZMİR: İzmir Bodrum arası yaklaşık 250 kilometre(km) mesafede ve özel araçla yaklaşık 3 saat sürmektedir.

Güzergâh: Aydın otobanından Germencik’ten çıkış yapılır, Söke, Milas güzergâhından Bodrum’a ulaşılır.

OTOBÜSLE: Otobüsten Bodrum Otogarında indikten sonra otelimize gelmek için Dolmuş veya taksi tercih edilebilir. Taksi ücreti yaklaşık 25 TL’dir. Dolmuşla gelmek için otogardan Gümbet dolmuşlarına binerek “Tepe Taksi Durağı”nda inebilir, yaklaşık 200 metre yürüyerek otelimize ulaşabilirsiniz.

UÇAKLA: Atlas Havayollarının (12 Ay) ve Onur Havayollarının (Yaz Aylarında) Bodrum Otogarına ve Gümbet’e kadar ücretsiz ulaşımı vardır. Bu servis yolcuları otogardan sonra otelimize 600 metre mesafeye kadar getirmektedir.

Diğer havayolları ile gelenler için ise; havalimanından Bodrum Otogarına kadar ücretli olarak Havaş servisleri ve Muğla Büyükşehir Belediyesi Otobüsleri mevcuttur.

Bodrum Otogarından otelimize gelmek için Dolmuş veya taksi tercih edilebilir. Taksi ücreti yaklaşık 25 TL’dir. Dolmuşla gelmek için otogardan Gümbet dolmuşlarına binerek “Tepe Taksi Durağı”nda inebilir, yaklaşık 200 metre yürüyerek otelimize ulaşabilirsiniz.